Site Alert (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Custom
eo: Propra

en: Severity
eo: Graveco

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
