Site Alert (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Message
is: Skilaboð

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Active
is: Virkt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Severity
is: Alvarleiki

en: seconds
is: sekúndur
