Site Alert (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Message
it: Messaggio

en: Label
it: Etichetta

en: Active
it: Attivo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Severity
it: Rilevanza

en: seconds
it: secondi

en: Scheduling
it: Programmazione

en: Start time
it: Punto di inizio

en: End time
it: Punto di fine
