Site Alert (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Message
lt: Žinutė

en: Label
lt: Etiketė

en: Active
lt: Aktyvus

en: Custom
lt: Savitas

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: End time
lt: Pabaigos laikas
