Site Alert (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Message
ne: सन्देश

en: Label
ne: लेबल

en: Active
ne: सक्रिय

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
