Site Alert (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Message
oc: Messatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Active
oc: Actiu

en: Custom
oc: Personalizat

en: Severity
oc: Importància

en: seconds
oc: segondas

en: Timeout
oc: Temps limit

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
