Site Alert (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Message
pl: Wiadomość

en: Label
pl: Etykieta

en: Active
pl: Aktywne

en: Custom
pl: Własne

en: Severity
pl: Priorytet

en: seconds
pl: sekundy

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia
