Site Alert (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Message
sk: Správa

en: Label
sk: Označenie

en: Active
sk: Aktívny

en: Custom
sk: Vlastná

en: Severity
sk: Závažnosť

en: seconds
sk: sekundy

en: Scheduling
sk: Plánovanie
