Site Alert (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Message
sl: Sporočilo

en: Label
sl: Oznaka

en: Active
sl: Aktiven

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Severity
sl: Resnost
