Site Alert (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Message
sv: Meddelande

en: Label
sv: Etikett

en: Active
sv: Aktiv

en: Custom
sv: Anpassad

en: Severity
sv: Grad

en: seconds
sv: sekunder

en: Scheduling
sv: Schemaläggning

en: Start time
sv: Starttid

en: End time
sv: Sluttid
