Site Alert (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Message
ta: செய்தி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Severity
ta: தீவிரம்
