Site Alert (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Message
th: ข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง
