Site Alert (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Message
uk: Повідомлення

en: Label
uk: Мітка

en: Active
uk: Активно

en: Custom
uk: Власний

en: Severity
uk: Важливість

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Scheduling
uk: Планування

en: Start time
uk: Початковий час

en: End time
uk: Кінцевий час
