Site Alert (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Severity
vi: Mức độ

en: seconds
vi: giây

en: Scheduling
vi: Lên lịch sao lưu

en: Start time
vi: Thời điểm đầu:
