Site Alert (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Message
hi: संदेश

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Active
hi: सक्रिय

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Severity
hi: तीव्रता

en: seconds
hi: क्षण

en: UUID
hi: युयुआइङी
