Site Alert (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Message
nl: Bericht

en: Active
nl: Actief

en: Custom
nl: Aangepast

en: Severity
nl: Ernst

en: seconds
nl: seconden

en: Timeout
nl: Time-out

en: Scheduling
nl: Planning

en: Start time
nl: Vanaf

en: End time
nl: Tot
