Site Assistant (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: published
hy: հրատարակված

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
