Site Assistant (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (35 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Content
no: Innhold

en: Author
no: Forfatter

en: Language
no: Språk

en: Edit
no: Rediger

en: Weight
no: Vekt

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: Save
no: Lagre

en: View
no: Vis

en: Updated
no: Oppdatert

en: Created
no: Opprettet

en: General information
no: Generell informasjon

en: Visibility
no: Synlighet

en: Published
no: Publisert

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Authoring information
no: Forfatterinformasjon

en: Are you sure you want to delete %name?
no: Er du sikker på at du vil slette %name?

en: published
no: publisert

en: Changed
no: Endret

en: Not published
no: Ikke publisert

en: not published
no: ikke publisert

en: Language code
no: Språkkode

en: Entry
no: Innlegg

en: Entries
no: Innlegg

en: Administrative title
no: Administrativ tittel

en: The weight of this term in relation to other terms.
no: Vekten av dette begrepet i forhold til andre termer.

en: Assistant
no: Assistent

en: Weight for @title
no: Vekt for @title

en: Promotion options
no: Fremhev innhold

en: Last saved
no: Sist lagret

en: Not saved yet
no: Ikke lagret ennå

en: The username of the content author.
no: Brukernavnet til forfatteren av innholdet.

en: There are no @label yet.
no: Det er ingen @label enda.
