Site Assistant (1.1.0) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: published
he: פורסם

en: Changed
he: השתנה

en: Not published
he: לא מפורסם

en: not published
he: לא פורסם

en: Language code
he: קוד השפה

en: Entry
he: פרסום

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Promotion options
he: אפשרויות קידום

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
