Site Assistant (1.1.0) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: General information
lt: Bendra informacija

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: published
lt: paskelbtas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Promotion options
lt: Paskelbimo nuostatos

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
