Site Assistant (10.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
