Site Audit (4.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Never
hy: Երբեք

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Count
hy: քանակ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Rows
hy: Տողեր

en: Cache
hy: Քեշ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Info
hy: Ինֆո

en: Bundle
hy: Փաթեթ
