Site Audit (4.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Author
nn: Forfattar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Never
nn: Aldri

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Terms
nn: Termar

en: Users
nn: Brukarar

en: Rows
nn: Rader

en: Authored on
nn: Skrive

en: Info
nn: Informasjon
