Site Audit (4.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Count
si: එකතුව

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
