Site Audit (4.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Never
kk: Ешқашан

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Count
kk: Саны

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Cron
kk: Хронометр
