Site Audit (4.0.0-rc4) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Paths
ca: Camins

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Database
ca: Base de dades

en: Never
ca: Mai

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Severity
ca: Severitat

en: Count
ca: Quantitat

en: Warning
ca: Avís

en: Terms
ca: Termes

en: Example
ca: Exemple

en: Security
ca: Seguretat

en: Users
ca: Usuaris

en: Rows
ca: Files

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Last run
ca: Última execució

en: Changed
ca: Canviat

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Information
ca: Informació

en: About
ca: Detalls

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Report
ca: Informe

en: Pass
ca: Passa

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Remote URL
ca: URL remota

en: Expiration of cached pages
ca: Expiració de les pàgines emmagatzemades a memòria cau

en: There are no enabled views.
ca: No hi ha vistes habilitades.

en: Site UUID
ca: UUID del lloc
