Site Audit (4.0.0-rc5) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Rows
sr: Редови

en: Cache
sr: Кеш

en: Changed
sr: Промењен

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Bundle
sr: Пакет
