Site Audit (8.x-3.0-beta1) - en to pt translation catalogue (38 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Value
pt: Valor

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Type
pt: Tipo

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Action
pt: Ação

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Summary
pt: Resumo

en: Paths
pt: Endereços

en: Back to top
pt: Voltar ao topo

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Database
pt: Banco de dados

en: Extensions
pt: Extensões

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Severity
pt: Severidade

en: Count
pt: Contar

en: Warning
pt: Aviso

en: Terms
pt: Termos

en: Security
pt: Segurança

en: Users
pt: Usuários

en: Rows
pt: Linhas

en: Info
pt: Informações

en: Last run
pt: Última vez que rodou

en: Cron
pt: Agendador de tarefas

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Reason
pt: Motivo

en: Information
pt: Informações

en: About
pt: Sobre

en: Report
pt: Relatório

en: Pass
pt: Passou

en: Bundle
pt: Pacote

en: Taxonomy vocabularies
pt: Vocabulários de taxonomia.

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Expiration of cached pages
pt: Vencimento das páginas cacheadas

en: There are no enabled views.
pt: Não há views habilitadas.
