Site Branding Per Role (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Site logo
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་རྟགས
