Site Branding Per Role (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: About
ca: Detalls

en: Site logo
ca: Logotip del lloc

en: Defined on the Appearance or Theme Settings page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
ca: Definit a la pàgina de paràmetres de l'aparença o en tema. No teniu els permisos apropiats per a canviar el logotip del lloc.

en: Defined on the Site Information page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
ca: Definit a la pàgina d'Informació del lloc. No teniu els permisos apropiats per a canviar el logotip del lloc.

en: Toggle branding elements
ca: Alternar elements de marca

en: Choose which branding elements you want to show in this block instance.
ca: Escolliu quins elements de marca voleu mostrar en aquesta instància de bloc.

en: Defined on the <a href=":appearance">Appearance Settings</a> or <a href=":theme">Theme Settings</a> page.
ca: Definit a la pàgina de <a href=":appearance">paràmetres de l'aparença</a> o a la de <a href=":theme">paràmetres del tema</a>.

en: Defined on the <a href=":information">Site Information</a> page.
ca: Definit a la pàgina d'<a href=":information">Informació del lloc</a>.
