Site Branding Per Role (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site slogan
el: Σύνθημα του ιστοτόπου

en: About
el: Περί

en: Site logo
el: Λογότυπο ιστοτόπου

en: Defined on the <a href=":appearance">Appearance Settings</a> or <a href=":theme">Theme Settings</a> page.
el: Ορίζεται στη σελίδα <a href=":appearance">Ρυθμίσεις Εμφάνισης</a> ή στη σελίδα <a href=":theme">Ρυθμίσεις Θεματικών παραλλαγών</a>.
