Site Branding Per Role (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: About
he: אודות

en: Site logo
he: לוגו
