Site Branding Per Role (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Site name
vi: Tên website

en: Site slogan
vi: Khẩu hiệu của hệ thống

en: About
vi: Giới thiệu

en: Site logo
vi: Logo trang web
