Site Branding Per Role (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: About
cs: Popis

en: Site logo
cs: Logo webu
