Site Branding Per Role (1.0.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: About
et: Programmist

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Toggle branding elements
et: Lülita ümber brändinguelementide nähtavust

en: Choose which branding elements you want to show in this block instance.
et: Vali milliseid brändingu elemente soovid kasutada antud ploki juures.
