Site Branding Per Role (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site slogan
fi: Sivuston iskulause

en: All roles
fi: Kaikki roolit

en: About
fi: Tietoja

en: Site logo
fi: Sivuston logo

en: Defined on the Appearance or Theme Settings page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
fi: Määritelty Ulkoasu- tai Teeman asetukset-sivulla. Sinulla ei ole tarvittavia oikeuksia muokkaaksesi sivuston logoa.

en: Defined on the Site Information page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
fi: Määritelty Sivuston tiedot -sivulla. Sinulla ei ole sivuston logon vaihtamiseen tarvittavia oikeuksia.

en: Toggle branding elements
fi: Muokkaa brändielementtejä

en: Choose which branding elements you want to show in this block instance.
fi: Valitse mitkä brändielementit näytetään tässä lohkoinstanssissa.

en: Defined on the <a href=":appearance">Appearance Settings</a> or <a href=":theme">Theme Settings</a> page.
fi: Määritelty <a href=":appearance">Ulkoasu</a>- tai <a href=":theme">Teeman asetukset</a>-sivulla.

en: Defined on the <a href=":information">Site Information</a> page.
fi: Määritelty <a href=":information">Sivuston tiedot</a> -sivulla.
