Site Branding Per Role (1.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: About
oc: A prepaus

en: Site logo
oc: Logo del site
