Site Branding Per Role (1.0.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site slogan
ro: Sloganul sitului

en: About
ro: Despre

en: Site logo
ro: Logo sit

en: Defined on the Appearance or Theme Settings page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
ro: Definit pe pagina setărilor de aparență sau de temă. Nu aveți permisiunea corespunzătoare pentru a schimba logo-ul sitului.

en: Defined on the Site Information page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
ro: Definit pe pagina Informații Site. Nu aveți permisiunile necesare pentru a schimba logo-ul sitului.

en: Toggle branding elements
ro: Comutarea elementelor de branding

en: Choose which branding elements you want to show in this block instance.
ro: Alegeți care elemente de branding vreți să afișați în această instanță de bloc.

en: Defined on the <a href=":appearance">Appearance Settings</a> or <a href=":theme">Theme Settings</a> page.
ro: Definit pe pagina <a href=":appearance">Setări de Aparență</a> sau pe pagina <a href=":theme">Setări de Temă</a>.

en: Defined on the <a href=":information">Site Information</a> page.
ro: Definit pe pagina <a href=":information">Informații Site</a>.
