Site Branding Per Role (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Site logo
eu: Gunearen logoa
