Site Branding Per Role (2.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Site slogan
is: Slagorð vefs

en: About
is: Um

en: Site logo
is: Nafnmerki vefs
