Site Branding Per Role (2.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: About
ne: बारेमा

en: Site Branding
ne: साइट ब्रान्डिङ
