Site Branding Per Role (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: About
sk: Informácie o

en: Site logo
sk: Logo webu
