Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Views
bg: Изгледи

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Roles
bg: Роли

en: Permissions
bg: Права

en: Blocks
bg: Блокове
