Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།
