Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Fields
el: Πεδία

en: Permissions
el: Άδειες

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Admin
el: Διαχειριστής
