Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Views
et: Vaated

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Roles
et: Rollid

en: Fields
et: Väljad

en: Permissions
et: Õigused

en: Blocks
et: Plokid

en: Admin
et: Administraator

en: Media types
et: Meedia tüübid
