Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Views
gl: Vistas

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Fields
gl: Campos

en: Permissions
gl: Permisos

en: Blocks
gl: Bloques
