Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Views
hu: Nézetek

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Fields
hu: Mezők

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Media types
hu: Médiatípusok
