Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Blocks
kk: Блоктар
