Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Views
lt: Vaizdai

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Roles
lt: Rolės

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Blocks
lt: Blokai

en: Admin
lt: Adminas

en: Media types
lt: Medijos tipai
